А2 древесна пелета, сосна, 8 мм, 40 кг, 1 тонна Пелети 3,000.00

А2 древесна пелета, сосна, 8 мм, 40 кг, 1 тонна

Високоякісні деревні пелети (8 мм) виробляються з екологічно чистої соснової деревини без добавок. Мають високі експлуатаційні характеристики, такі як висока теплотворна здатність, низька зольність і вологість. Наші пелети не шлакуються і не утворюють коржі.

Доставка: Київ, Київська область і вся Україна.

Доступна фасовка:

 1. Пелети деревні, сосна, 8мм, 40 кг
 2. Пеллета деревна, сосна, біг-бег, 1 тонна

3 000,00 грн
 • Доставка по всій Україні Доставка по всій Україні
 • Оплата готівкою, Visa/MasterCard, безготівковим розрахунком Оплата готівкою, Visa/MasterCard, безготівковим розрахунком

Опис

Деревні пелети

Екологічний чистий матеріал у вигляді гранул циліндричної форми, який виступає ефективним засобом палива для печей промислового і побутового призначення.

Купити деревні пелети класу А2 з сосни за найвигіднішими цінами. Вартість паливних гранул набагато нижча, ніж в інших виробників України.

Wood.ua (ТОВ «НОВА ЕРА – ЭНЕРГЕТИЧСКАЯ ГРУПА») використовує на виробництві сучасне європейське обладнання з виготовлення пелет, виробляє і реалізує паливні гранули класу А2.

Багато хто з виробників нехтують правилами виготовлення. Процес сушіння відсутній, сировина пресується в сирому вигляді, використовується сировина з високим вмістом кори і піску. У підсумку виходять гранули з підвищеним рівнем вмісту вологи, високою зольністю, низькою тепловіддачею і , як наслідок, коржами на пелетному пальнику.

процесі виробництва наших пелет дотримуються всі необхідні етапи обробки. У підсумку паливні гранули представлені покупцям, володіють відмінними характеристиками (висока температура віддачі, низька зольність та ін).

Готові пелети охолоджують, потім упаковують для зручності використання та транспортування.

Варіанти фасування

1. Пелети деревні, сосна, 6мм, поліпропіленовий мішок 40 кг

2. Пеллета деревна, сосна, біг-бег, 1 тонна

Деревні пелети сосна відповідають ГОСТ (ДСТУ) 8486-86.

Особливості соснових пелет

Сосна ідеально підходить для виготовлення деревних паливних гранул. Пояснюється це тим, що в сосновій сировині присутній легнін. Саме ця речовина володіє зв'язуючими властивостями.

Пелети із сосни не вимагають при виготовленні додаткових добавок. Пояснюється це тим, що під час переробки деревних відходів виділяються всі необхідні для гранул, склеюючі речовини.

Якщо порівнювати дубові і соснові пелети, існує омана що дубові пелети краще. Це пов'язано з тим, що питома теплотворна здатність дубових дров вище ніж соснових. Це пов'язано з тим, що щільність дуба вище - 1 м3 дубових дров важить більше ніж 1 м3 соснових дров, але 1 тонна пеллет – це 1 тонна пеллет.

Для чого призначені пелети

Паливні гранули використовуються для обігріву приміщень. Є й інші сфери, де можна застосувати деревні пелети. Нижче у списку викладено те, для чого призначені соснові паливні гранули:

 • Опалення приміщень. Пелетами опалюють житлові будинки, дачні споруди, господарські приміщення.
 • Вироблення електроенергії. Завдяки сучасним малим паросиловим установкам з котлами на пелетах є можливість виробляти не тільки тепло, але і електрику.
 • Наповнювач туалетний для домашніх тварин. Паливні пелети соснові відомі своєю гігроскопічністю. Ще зазначені гранули відмінно утримують запахи. Також вони здатні при намоканні розширюватися. Наприклад, лише дві пригорщі пелет дадуть цілий шар тирси обсягом у кілька кубічних сантиметрів. Всі перераховані властивості роблять зі звичайних паливних гранул чудовий наповнювач для котячих туалетів.

Вищевикладена інформація пояснює високу популярність товару у вигляді деревних пелет, їх затребуваність, особливо серед власників приватних будинків, господарств.

Переваги деревних пелет від Wood.ua

Купуючи в нашому інтернет супермаркеті соснові паливні пелети, Ви економите свій бюджет. Випробувавши на ділі наші пелети один раз, станете нашим постійним покупцем. Нижче у списку представлені головні переваги деревних пелет:

 1. Низька ціна. Ми є виробником пелет. Постачання ведуться безпосередньо від виробника до споживача без посередників. Цей фактор позитивно позначається на ціноутворенні.
 2. Екологічна чистота. Використання деревних відходів позитивно впливає на навколишнє середовище. Соснова сировина, з якої виготовляють паливні гранули, з екологічно чистих районів України.
 3. Низька зольність – до 1.2%. Наші пелети не шлакуються і не утворюють коржі. Ми не купуємо тирсу, яка, як правило, містить велику кількість піску – що призводить до появи коржів. Це насамперед Ваша безпека і довговічність роботи Ваших котлів.
 4. Низька вологість пелет – до 10%. Це насамперед впливає на тепловіддачу.

Характеристики

PELLETS-A2-40KG
100 см
160 см
120 см
1000 kg
Характеристики
Вологість
≤ 10%
Зольність
≤ 1.2%
Нижча теплота згорання
≥ 4.6 ккал/кг
Насипна щільність
600 ≤ BD ≤ 750 кг/м3
Механічна міцність гранул
≥ 97.5%