Деревні пелети ENplus A1, сосна, 6 мм, 15 кг, 1 тонна Пелети 11,000.00

Деревні пелети ENplus A1, сосна, 6 мм, 15 кг, 1 тонна

ENplus A1 деревні пелети з сосни. Ліцензія ENplus UA016

ENplus A1 високоякісні деревні пелети (6 мм) виробляються з екологічно чистої соснової деревини без добавок. Мають високі експлуатаційні характеристики, такі як висока теплотворна здатність, низька зольність і вологість. Наші пелети не шлакуються і не утворюють коржі.

Доставка: Київ, Київська область і вся Україна.

Доступна фасовка:

  1. Пелети деревні, сосна, 6мм, 15кг
  2. Пеллета деревна, сосна, біг-бег, 1 тонна

Перевірити ліцензію на виробництво ENplus пелет можна на сайті https://www.enplus-pellets.eu/en-ca/certifications/producers.html

Відео виробництва пелет ENplus A1 https://www.youtube.com/watch?v=uBXqUOmXqzQ  

Номер нашої ліцензії на виробництво ENplus A1 пелет - UA016

11 000,00 грн
 В наявності
Доставка по всій Україні
Повернення товару
Строк повернення - 14 днів після доставки.

Опис

Деревні пелети ENplus A1

Екологічний чистий матеріал у вигляді гранул циліндричної форми, який виступає ефективним засобом палива для печей промислового і побутового призначення.

Купити деревні пелети класу ENplus А1 з сосни за найвигіднішими цінами. Вартість паливних гранул набагато нижча, ніж в інших виробників України.

Wood.ua (ТОВ «НОВА ЕРА – ЭНЕРГЕТИЧСКАЯ ГРУПА») використовує на виробництві сучасне європейське обладнання з виготовлення пелет, виробляє і реалізує паливні гранули класу ENplus А1.

Багато хто з виробників нехтують правилами виготовлення. Процес сушіння відсутній, сировина пресується в сирому вигляді, використовується сировина з високим вмістом кори і піску. У підсумку виходять гранули з підвищеним рівнем вмісту вологи, високою зольністю, низькою тепловіддачею і , як наслідок, коржами на пелетному пальнику.

Процесі виробництва наших пелет дотримуються всі необхідні етапи обробки. У підсумку паливні гранули представлені покупцям, володіють відмінними характеристиками (висока температура віддачі, низька зольність та ін).

Готові пелети охолоджують, потім упаковують для зручності використання та транспортування.

Для виробництва пелет класу ENplus A1 - ми використовуємо окорованний кругляк сосни - https://www.youtube.com/watch?v=uBXqUOmXqzQ

Варіанти фасування

1. Пелети деревні, сосна, 6мм, поліпропіленовий мішок 15кг

2. Пеллета деревна, сосна, біг-бег, 1 тонна

Деревні пелети сосна відповідають ENplus A1.

Для чого призначені пелети

Паливні гранули використовуються для обігріву приміщень. Є й інші сфери, де можна застосувати деревні пелети. Нижче у списку викладено те, для чого призначені соснові паливні гранули:

  • Опалення приміщень. Пелетами опалюють житлові будинки, дачні споруди, господарські приміщення.
  • Вироблення електроенергії. Завдяки сучасним малим паросиловим установкам з котлами на пелетах є можливість виробляти не тільки тепло, але і електрику.
  • Наповнювач туалетний для домашніх тварин. Паливні пелети соснові відомі своєю гігроскопічністю. Ще зазначені гранули відмінно утримують запахи. Також вони здатні при намоканні розширюватися. Наприклад, лише дві пригорщі пелет дадуть цілий шар тирси обсягом у кілька кубічних сантиметрів. Всі перераховані властивості роблять зі звичайних паливних гранул чудовий наповнювач для котячих туалетів.

Вищевикладена інформація пояснює високу популярність товару у вигляді деревних пелет, їх затребуваність, особливо серед власників приватних будинків, господарств.

Переваги деревних пелет від Wood.ua

Купуючи в нашому інтернет супермаркеті соснові паливні пелети, Ви економите свій бюджет. Випробувавши на ділі наші пелети один раз, станете нашим постійним покупцем. Нижче у списку представлені головні переваги деревних пелет:

  1. Низька ціна. Ми є виробником пелет. Постачання ведуться безпосередньо від виробника до споживача без посередників. Цей фактор позитивно позначається на ціноутворенні.
  2. Екологічна чистота. Використання деревних відходів позитивно впливає на навколишнє середовище. Соснова сировина, з якої виготовляють паливні гранули, з екологічно чистих районів України.
  3. Низька зольність – до 0.7%. Наші пелети не шлакуються і не утворюють коржі. Ми не купуємо тирсу, яка, як правило, містить велику кількість піску – що призводить до появи коржів. Це насамперед Ваша безпека і довговічність роботи Ваших котлів.
  4. Низька вологість пелет – до 10%. Це насамперед впливає на тепловіддачу.

Характеристики

4820229450044
100 см
180 см
120 см
1000 kg
4 од.
4820229450044
Характеристики
Вологість
≤ 10%
Зольність
≤ 0.7%
Нижча теплота згорання
≥ 4.6 ккал/кг
Насипна щільність
600 ≤ BD ≤ 750 кг/м3
Механічна міцність гранул
≥ 98.0%

Вкладення

Лицензия ENplus A1

Оригинал лицензии на производство пеллет ENplus A1

Завантажити (2.16MB)

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили: