Ремонт, зображення, каталог запасних частин, вся інформація яка потрібна для ремонту бензопили Husqvarna 120 II
Пошук
-
Ремонт Бензопили Husqvarna 120 IIRead more
-
Дерев'яні лавки для дачі своїми рукамиРозділ: Будівництво12445 переглядів 0 ЛайківRead more
Без дерев'яної лавки на дачі ніяк не обійтися. Найбільш підходящим матеріалом для її виготовлення вважається...
-
Деревне паливо для копченняРозділ: Дрова, пелети8426 переглядів 0 ЛайківRead more
У цій статті Wood.ua розповість, які існують види деревного палива і про способи його підготовки для копчення. Також...
-
Як вибрати дерев'яний стіл?Розділ: Будівництво5825 переглядів 0 ЛайківRead more
Не знаєте, як вибрати дерев'яний стіл? У цій статті Wood.ua розповість, яку краще використовувати деревину для...
-
Дубова деревина: особливості, перевагиРозділ: Дрова, пелети10862 переглядів 0 ЛайківRead more
Майстри в усі часи захоплювалися дивовижними властивостями дубової деревини. У цей період це один з найбільш цінних...
-
Тирса: види, застосуванняРозділ: Дрова, пелети14365 переглядів 0 ЛайківВсе те, що залишається невикористаним після основного процесу обробки деревини відноситься до відходів деревного...Read more
-
Деревна тріска: опис, види, сфери застосуванняРозділ: Дрова, пелети12628 переглядів 0 ЛайківУ цій статті Wood.ua розповість, що собою являє деревна тріска, які існують види тріски і як можна використовувати...Read more
-
Дерев'яні лавки для дачі своїми рукамиРозділ: Будівництво12445 переглядів 0 ЛайківБез дерев'яної лавки на дачі ніяк не обійтися. Найбільш підходящим матеріалом для її виготовлення вважається...Read more
-
Дерев'яні паркани: види, особливості, плюси і мінусиРозділ: Будівництво11567 переглядів 0 ЛайківДерев'яні паркани - це екологічність, натуральність і стильність. При бажанні, при наявності смаку у господаря...Read more
-
Дубова деревина: особливості, перевагиРозділ: Дрова, пелети10862 переглядів 0 ЛайківМайстри в усі часи захоплювалися дивовижними властивостями дубової деревини. У цей період це один з найбільш цінних...Read more
Як вибрати дошку: правила, рекомендації
Вирішили побудувати будинок або господарське приміщення? Готуйтеся до того, що перед вами виникне питання придбання будматеріалів. Потрібно буде не тільки зводити стіни будови, але і подбати про дах, вікна і, звичайно, про настил підлоги. Мало мати достатню суму грошей для придбання матеріалу, який буде потрібен на всіх етапах будівництва, потрібно ще знати, як правильно вибрати, наприклад, підлогову дошку.
З цієї статті ви дізнаєтеся, які основи вибору полової дошки, чим слід керуватися при покупці пиломатеріалу. Викладені нижче рекомендації та поради пропонує вам деревообробне виробництво Wood.ua.
Що необхідно враховувати при виборі підлогової дошки
Не кожен продавець пиломатеріалів є добросовісним, не скрізь можна купити будматеріал потрібної якості за прийнятною ціною. Тому сам покупець повинен володіти всією інформацією, в нашому випадку, стосовно підлогової дошки.
Відправившись за покупкою дощок для підлоги рекомендується звертати увагу на наведені нижче критерії:
• Дошка повинна бути якісною, без браку. Якщо помітили, що матеріал з різними дефектами, відразу відмовляйтеся від покупки. Дошка високої якості не має дефектів, у неї ідеально рівна поверхня.
• Звертайте увагу на відсоток вологості. Цінується дошка добре висушена.
• Якщо не любите, щоб підлогове покриття занадто мерехтіло, купуючи підлогову дошку, дивіться, щоб не було занадто багато сучків.
• Важлива якість обробки. Чим вона вище, тим легше циклювати дошку. Буває, що можна обійтися перед покриттям легким шліфуванням.
• Визначитеся, з якої породи деревини потрібна саме у вашому випадку полова дошка. Відмінний варіант – пиломатеріал із дуба. Також красиво виглядає підлога з соснових дощок, на їх користь порівняно невисока ціна при високій якості. Наприклад, для підлоги в лазні або у ванній кімнаті ідеально підійде соснова дошка або дошка з модрини. Такій деревині не страшний руйнівний вплив вологи, гнилі і грибків.
• Потрібна дошка для фінішного підлогового покриття? Купуйте виключно якісні дошки, вони повинні бути однакової форми. Вологість зазначеного пиломатеріалу не повинна перевищувати 10%.
• Якщо споруджуєте чорнове покриття підлоги, допустима присутність незначних дефектів, сучків, але ні гнилі, ні грибкових заражень бути не повинно. Вологість пиломатеріалу не перевищує 15%.
Основи вибору дошки для підлоги
Як і в давні часи, в сучасному будівництві популярність дошки підлоги залишається на вищому рівні. Її в усі часи використовували і в житлових, і в господарських будівлях.
Підлогова дошка – це універсальне підлогове покриття. Наші предки застосовували зазначений пиломатеріал у неякісному, можна сказати, неотесаному вигляді. В наші дні процес виробництва дошки модернізований. Сучасне обладнання дозволяє отримати матеріал високої якості.
Підбираючи дошку для настилу підлоги, не варто зупиняти вибір на низькоякісній продукції. У цій справі потрібен грамотний підхід:
• Купувати дошку рекомендується безпосередньо з деревообробного виробництва.
• Переконайтеся, що пиломатеріал виробляється на висококласному обладнанні, в процесі використовуються сучасні механізми, новітні технології.
• Максимально зручний варіант для укладання підлоги – це дошка, оснащена системою паз-гребінь. Варто відзначити, що якщо немає досвіду роботи з зазначеним матеріалом, краще звернутися до професіонала.
Якщо при покупці підлогової дошки враховувати всі вищевикладені рекомендації, підлога буде практичною, довговічною, якісною в будь-якій будові.
Які потрібні умови зберігання для підлогової дошки
У більшості випадків пиломатеріал для будівництва будівлі купується заздалегідь. Так що, поки зводиться фундамент, стіни, дах, дошки, придбані для настилу підлог повинні десь зберігатися.
Важливо дізнатися відразу ж у продавця, в яких умовах дошка зберігалася до продажу. Неправильне зберігання може призвести до синюватого відтінку і навіть до тріщин. Основні способи зберігання: пакетами, штабелями.
Головні правила зберігання дошки викладено нижче:
1. Територія сховища з рівною поверхнею (бетон або асфальт).
2. Над дошками повинен бути надійний дах, що захищає від природних опадів, або ж пиломатеріал зберігається в закритому приміщенні-складі. Дошки третього сорту допустимо зберігати під відкритим небом.
3. Пиломатеріал вищого сорту обробляється антисептиком. Місця спила змащуються закупорюючим розчином.
Першорядне значення має захист від дощок неблаготворного впливу природних факторів на матеріал.
Цікаві статті
-
Система класифікації пиломатеріалів
Розділ: Будівництво14/10/20198820 переглядів 1 LikedЗ 2019 року в Україні почали діяти нові стандарти класифікації лісо- та пиломатеріалів, які ґрунтуються на...Read more
-
Доска для опалубки
Розділ: Будівництво01/03/20205669 переглядів 2 LikedОптимальный размер и выбор доски для опалубки. Практические советыRead more
-
Види будівельного бруса – вибираємо грамотно і ефективно
Розділ: Будівництво16/03/20203368 переглядів 0 LikedСучасний будівельний ринок – це величезний вибір матеріалів, пропозицій і технологій від провідних виробників....Read more
-
Обрізна дошка - вибираємо матеріал, орієнтуючись на властивості і характеристики
Розділ: Будівництво16/03/20204617 переглядів 0 LikedЧим більше розвивається сучасне будівництво, тим більш якісними характеристиками відрізняються представлені на ринку...Read more
-
Дерев'яні паркани: види, особливості, плюси і мінуси
Розділ: Будівництво24/03/202011567 переглядів 0 LikedДерев'яні паркани - це екологічність, натуральність і стильність. При бажанні, при наявності смаку у господаря...Read more
Коментарі