Ремонт, зображення, каталог запасних частин, вся інформація яка потрібна для ремонту бензопили Husqvarna 120 II
Ігровий будиночок для дітей з деревини
Всі діти із задоволенням грають в куренях, різноманітних ігрових будиночках. Вони уявляють себе героями мультиплікаційних фільмів, художніх фільмів про пригоди, героями казок... Крім того, маленька дитина – особистість, яка має потребу у своїй території, куди не зможе зайти дорослий, де можна проявити себе, розставити речі на свій розсуд, грати.
Таким місцем може стати ігровий будиночок для дітей з деревини, побудувати який зовсім нескладно, лише б було бажання і власну оселю з прилеглою ділянкою. А саме будівництво буде корисним для любителів відпочинку на свіжому повітрі разом з сім'єю. Про правила побудови ігрового будиночка, про будматеріали, які будуть потрібні в процесі і, звичайно, про безпеку розповість wood.ua.
Матеріали для будівництва дерев'яного будиночка для дитини
Для того, щоб спорудити якісний ігровий будиночок з дерева на радість діткам, необхідно правильно підібрати будівельний матеріал. Найбільш поширена ідея – дерев'яний варіант.
Будиночок, зроблений з дерева, не тільки ощасливить дитину, але і надасть позитивний вплив на стан його здоров'я.
Основні матеріали для будівництва дерев'яного будиночка для дітей такі:
- Дошка та брус.
- Вагонка, фанера.
- Віконні і дверні блоки.
- Наличник різьблений.
- Покрівельний матеріал.
- Блок фундаментний.
- Розчин для фундаменту.
- Кріпильні куточки.
- Фарба.
Переваги дитячого будиночка з соснової деревини
Головні вимоги до всіх дитячих товарів – екологічність, натуральність, безпека.
Ігровий будиночок з дерева відповідає вищевказаним вимогам. Його головна перевага – екологічність. Для подібних споруд рекомендується використовувати соснові пиломатеріали. Плюси соснової деревини незаперечні:
- Сосна не виділяє токсичних речовин, шкідливих для організму.
- Натуральність, екологічна чистота.
- У соснової деревини містяться фітонциди, ефірні олії, смола – все разом наповнює дитячий будиночок ароматом хвойного лісу, який цілющим чином відбивається на дитячому здоров'ї.
- Якщо дитина влаштується в будиночку з соснової деревини на денний сон, то прокинеться свіжою, бадьорою і повною енергії.
- Сосна має властивість знімати стрес, напругу.
Купити пиломатеріали з сосни не дорого, високої якості, з доставкою по Україні можна у нас.
Правила побудови
Найперше, що потрібно зробити перед початком будівництва - вибрати вид ігрового будиночка. Для цього знадобиться креслення з визначенням типу споруди. Його можна зробити самостійно або доручити це фахівцеві.
Сама споруда повинна знаходитися в такому місці, щоб можна було спостерігати за граючими дітьми постійно. Найкраще місце – під вікнами будинку, а також у тінистій місцевості щоб уникнути перегріву влітку.
План будиночка повинен включати наявність віконних прорізів від двох. Потрібно відразу визначитися з висотою дверей. Висота вікна від підлоги повинна бути не менше 200-300 мм
Стіни робимо гладкими, щоб діти не поранилися. Дах рекомендується не плоский, він красивіше виглядає, ще один плюс - дитина не зможе на нього залізти, що важливо з точки зору безпеки.
Обробка деревини
Щоб будиночок з деревини зміг прослужити чимало років, матеріал слід захистити, обробивши розчинами проти гниття і шкідливих жучків. А після цього покрити морилкою або лакофарбовими матеріалами.
Важливо підбирати засоби для обробки дитячого ігрового будиночка нешкідливі для здоров'я. Наприклад, неорганічні антисептики токсичні для шкідливих мікроорганізмів і при цьому безпечні для людського організму.
Якщо все буде зроблено правильно, можна бути впевненим, що будиночок простоїть дуже довго. Про антисептики для деревини можна дізнатися тут.
Декорування
Щоб будинок був дійсно дитячим, йому треба надати позитив, казково нарядити. Можна придбати вже готові наличники, для того щоб прикрасити ними вікна і торець покрівлі.
Для прикраси кутів дерев'яного ігрового будиночка підійдуть фігурні куточки.
Всередині споруди рекомендується поставити дерев'яний столик і дерев'яні лавки для дітей.
Готовий будиночок слід пофарбувати, використовуючи фарби яскравих кольорів. Хоча діти шкільного віку можуть побажати, щоб їх будинок був більш «серйозний». Одним словом, батькам слід керуватися бажаннями новоспечених маленьких новоселів.
Всередині бажано залишити натуральну деревину. Для зовнішнього фарбування краще брати якісну фарбу, яка не токсична і нешкідлива для організму.
Ігровий будиночок діти зможуть перетворити в магазин, лікарню, школу або піратське укриття, житло Робінзона Крузо. Все залежить від фантазії малюків, а завдання дорослих-допомогти втілити в реальність тематичну гру, вигадану дитиною.
Якщо планується відкриття магазину», вікно облаштуйте відповідним чином, прикріпивши до нього прилавок. Якщо це школа, встановіть дошку-мольберт і парту. Зовні будиночка варто повісити поштову скриньку, він теж посприяє іграм.
Правила безпеки
Дуже важливо при будівництві такого «схову» для малюків не забувати про те, що ігровий будиночок повинен бути безпечний. Перебуваючи в ньому, ваш спадкоємець не повинен отримати ні найменшої шкоди своєму здоров'ю. Для цього потрібно дотримуватися нижченаведених рекомендацій:
- Майданчик, на якому буде встановлено «будиночок», повинен бути рівним.
- Деревину обробляти за всіма правилами, використовуючи не токсичні засоби.
- Правильно загвинчувати саморізи.
- Покрівля повинна бути з м'якого матеріалу.
- Деревний матеріал повинен бути тільки фугований, всі фаски на відкритих ділянках кутів каркасу зняті рубанком.
Будиночок готовий. Діти зрадіють такому подарунку, а дорослі, щоб згадати щасливе дитинство, часто будуть забиратися разом зі своїми малюками всередину цієї казкової хатинки.
Коментарі