Ремонт, зображення, каталог запасних частин, вся інформація яка потрібна для ремонту бензопили Husqvarna 120 II
Пісочниця дерев'яна своїми руками
Пісочниця – однозначно, одна з головних і найважливіших складових дитячого майданчика. Це місце, в якому діти різного віку проводять чималу кількість часу. Найчастіше пісочниці споруджують з дерева. Це пов'язано з тим, що вироби з пластику не так довговічні, а металеві поверхні занадто холодні, що не завжди корисно для дітей. Тому дерев'яна пісочниця своїми руками, безумовно, є найкращим варіантом.
Види пісочниць для дітей
До дитячих іграшок, одягу, інвентарю пред'являються особливі вимоги. На першому місці стоїть безпека. Також важлива зручність, естетичність. Дитяча пісочниця не виняток, при її спорудженні потрібно дотримуватися певних правил.
Існують різні види дерев'яних пісочниць:
- Збірні – споруджуються з декількох частин.
- Цілісні – моноліт.
- Відкриті – під відкритим небом, без навісу, без кришки.
- Пісочниці з навісом.
- Дерев'яні пісочниці з дном.
- Пісочниці без дна.
Дитячі пісочниці з дерева: опис
Пісочниці з дерева в основному будують, використовуючи натуральну деревину або фанеру. Перший варіант більш вигідний, так як гарантує тривалий термін експлуатації. Вироби з фанери дозволяють економити, так як фанеру можна купити за низькою ціною, але при цьому термін експлуатації залишає бажати кращого.
Продовжити термін експлуатації виробів з дерева можна, обробляючи їх водовідштовхувальною фарбою. До всіх задіяних лакофарбових матеріалів пред'являються особливі вимоги безпеки, так як з ними будуть контактувати діти.
Головні переваги дерев'яних пісочниць: екологічність, довговічність, не нагріваються на сонці.
До недоліків можна віднести необхідність регулярного фарбування, схильність до гниття.
Стосовно фарбування, то в ньому є свої плюси. Кожен рік можна змінювати стиль пісочниці, експериментуючи з малюнками, з кольором.
Що необхідно для спорудження пісочниці
Якщо вирішили спорудити на своїй ділянці власноруч дерев'яну пісочницю, купити пиломатеріали відмінної якості за низькою ціною можна в нашому інтернет супермаркеті wood.ua.
Для побудови знадобиться:
- креслення готової пісочниці;
- дошки, бруски;
- саморізи;
- шліфувальна машинка;
- лакофарбові матеріали;
- щебінка;
- пісок.
Для початку слід чітко визначити форму і габарити майбутньої пісочниці і виконати її креслення на папері. Якщо пісочниця робиться тільки для однієї дитини, можна не дуже збільшувати її габарити.
Цілком достатньо буде квадратної споруди з довжиною сторони близько 1-2 м. Для кількох дітлахів пісочниця потрібна просторіша. Висота бортика повинна складати близько 38 см. Щоб кішки, собаки або інші тварини не насмітили в пісочниці, варто сконструювати і спорудити спеціальну кришку для неї. Найкраще зробити таке накриття у вигляді двох окремих стулок, щоб діти мали можливість самостійно відкривати і закривати її.
Основні етапи спорудження пісочниці
Далі слід підібрати місце на ділянці для розміщення пісочниці. Не рекомендується облаштовувати її занадто далеко від будинку. При такому розташуванні вам буде складно бачити граючих дітей в вікно і спостерігати за ними. Також не рекомендується розміщувати пісочницю під кронами дерев. Послід птахів і тінь протягом практично всього світлового дня - не найприємніший фон для ігор дітей.
Після того як всі вищеописані підготовчі етапи виконані, можна приступати безпосередньо до спорудження пісочниці. Дошки необхідно розмітити і розпиляти таким чином, щоб вийшли шматки необхідної довжини або купити дошки потрібної довжини з потрібним перетином на wood.ua.
Для спорудження кришки чудово підійдуть шпунтовані дошки або фанера. Після цього пиломатеріал необхідно обробити машинкою для шліфування.
Далі здійснюється складання виробу. Його необхідно проводити виключно на рівній поверхні. По кутах розташовують бруски, і кріплять дошки за допомогою саморізів. Застосовувати цвяхи не рекомендується.
Після цього необхідно підготувати грунт (зрізати верхній шар і засипати майданчик гравієм). Отримана в результаті «подушка» з гравію буде перешкоджати проростанню в пісочниці бур'янів і одночасно забезпечить відтік зайвої вологи з неї.
Ну і на останньому етапі здійснюється установка пісочниці. Для цього достатньо просто злегка заглибити нижню з дощок і бруски в грунт, пофарбувати виріб, засипати пісок. Найкраще використовувати ретельно промитий річковий пісок.
Створюємо красу і затишок, декоруючи пісочницю
Найкраще на дерев'яній основі, навісі, на кришці створювати за допомогою яскравих фарб різнокольорові композиції. Для цієї процедури потрібно мінімум зусиль і максимум фантазії.
В ідеальному варіанті - залучення дітей до розфарбовування пісочниці. Для дитини буде цікаво самостійно малювати фарбами на дереві. В якості прикрас рекомендуються не тільки квіточки, звірятка, птиці, варто також намалювати літери, цифри.
Правила догляду за пісочницею з дерева
Не варто думати, що спорудивши пісочницю, залишається тільки милуватися тим, як в ній грають діти. Вона вимагає постійної уваги і регулярного догляду. Це забезпечить безпеку і продовжить термін експлуатації.
Правила не складні, головне їх дотримуватися:
- Перевіряємо і чистимо пісок, прибираючи уламки іграшок, гілки, каміння та інше сміття.
- Якщо рівень піску значно знизився, підсипає новий. Пісок для підсипання завжди повинен бути в запасі.
- Раз на рік пісок рекомендується міняти повністю.
- Кожної весни з настанням тепла проводимо фарбування дерев'яних пісочниць, кришок і навісів.
Незалежно від того, яка пісочниця буде встановлена на ділянці, вона точно принесе дітям радість, зміцнить здоров'я і посприяє розвитку мислення. Головне, щоб дитині було безпечно і комфортно грати!
Коментарі