Ремонт, зображення, каталог запасних частин, вся інформація яка потрібна для ремонту бензопили Husqvarna 120 II
Пошук
-
Ремонт Бензопили Husqvarna 120 IIRead more
-
Дерев'яні лавки для дачі своїми рукамиРозділ: Будівництво12406 переглядів 0 ЛайківRead more
Без дерев'яної лавки на дачі ніяк не обійтися. Найбільш підходящим матеріалом для її виготовлення вважається...
-
Деревне паливо для копченняРозділ: Дрова, пелети8382 переглядів 0 ЛайківRead more
У цій статті Wood.ua розповість, які існують види деревного палива і про способи його підготовки для копчення. Також...
-
Як вибрати дерев'яний стіл?Розділ: Будівництво5787 переглядів 0 ЛайківRead more
Не знаєте, як вибрати дерев'яний стіл? У цій статті Wood.ua розповість, яку краще використовувати деревину для...
-
Дубова деревина: особливості, перевагиРозділ: Дрова, пелети10824 переглядів 0 ЛайківRead more
Майстри в усі часи захоплювалися дивовижними властивостями дубової деревини. У цей період це один з найбільш цінних...
-
Тирса: види, застосуванняРозділ: Дрова, пелети14326 переглядів 0 ЛайківВсе те, що залишається невикористаним після основного процесу обробки деревини відноситься до відходів деревного...Read more
-
Деревна тріска: опис, види, сфери застосуванняРозділ: Дрова, пелети12595 переглядів 0 ЛайківУ цій статті Wood.ua розповість, що собою являє деревна тріска, які існують види тріски і як можна використовувати...Read more
-
Дерев'яні лавки для дачі своїми рукамиРозділ: Будівництво12406 переглядів 0 ЛайківБез дерев'яної лавки на дачі ніяк не обійтися. Найбільш підходящим матеріалом для її виготовлення вважається...Read more
-
Дерев'яні паркани: види, особливості, плюси і мінусиРозділ: Будівництво11537 переглядів 0 ЛайківДерев'яні паркани - це екологічність, натуральність і стильність. При бажанні, при наявності смаку у господаря...Read more
-
Дубова деревина: особливості, перевагиРозділ: Дрова, пелети10824 переглядів 0 ЛайківМайстри в усі часи захоплювалися дивовижними властивостями дубової деревини. У цей період це один з найбільш цінних...Read more
Слеби з дерева: переваги, використання, процес виробництва
Меблеве виробництво в сучасному світі знаходиться на найвищому рівні. Меблевики і дизайнери, використовуючи оригінальні матеріали, а також їх комбінації, виготовляють оригінальні предмети меблів або елементи інтер'єру. На сьогодні одним з таких матеріалів є слеб з дерева.
Якщо ще не знайомі з слебом, Wood.ua розповість в цій статті, що він собою являє. Також дізнаєтеся про його головні переваги та про те, як, у яких сферах використовується.
Опис
Виробники меблів ставлять перед собою мету зберегти природну красу деревини, навіть якщо доведеться пожертвувати симетрією. Звідси з'явилися слеби з дерева – дошки з мінімальною обробкою.
Слово слеб прийшло в столярне виробництво від мулярів, які під слебом або спилом передбачають великі кам'яні плити, отримані способом розпилювання величезних кам'яних блоків.
Слеби з дерева – цільний шматок дерев'яної породи. Широкі поздовжні спили найбільш точно можуть розкрити велич дерева і його красу.
Відмінні особливості, переваги
Дерев'яні вироби в будь-якому вигляді роблять житлове приміщення більш затишним, особливо, якщо цей виріб – великий масив. Коли дивишся на нього, хочеться помацати руками, щоб відчути текстуру і натуральність матеріалу.
Дерев'яний слеб має свої відмітні особливості:
1. Товщина плити повинна бути 50 – 150 мм.
2. Для поздовжнього спила придатна більш широка і з підвищеною міцністю нижня частина дерева.
3. Справжній слеб не повинен мати різних видів з'єднання, в тому числі склейку.
4. Крайки в плиті не обробляють, іноді природний рельєф матеріалу підкреслюють штучно.
5. Слеб цінний природними лініями дерева, особливо актуальні спили в місцях вигину ствола і розгалуження.
Слеб з дерева користується великим попитом, адже цей масив, насамперед, натуральний матеріал, має неповторну текстуру. Меблі з слебів піддаються ремонту і реставрації. Масив дерева практично вічний, одним з його цінних переваг вважається стійкість до зношування. Цьому сприяє порівняно велика товщина шару.
Вироби з слебів приємні на дотик. Даний матеріал унікальний своїми малюнками поверхні, які забезпечені наявністю сучків і різних природних дефектів.
Про застосування дерева в інтер'єрі читайте тут.
З якої деревини краще робити слеби
Найчастіше виготовляють меблі із слебів, при виробництві яких використовують такі види деревини: дуб, кагарач, модрина, вишня, акація, шовковиця, сосна та інші. Спил повинен мати неповторний узор і яскраву текстуру.
Гарний поздовжній зріз отримують з дуба. Вироби з такої деревини воліють отримати ті, хто ставиться до вибору меблів серйозно. Якщо взяти, наприклад, стіл з слебів дуба, він порадує тривалим терміном служби з можливістю передачі наступному поколінню.
Слеби з дуба мають широку палітру відтінків – від світло-коричневого до жовтувато-брудного. Їх легко нарізати і обробляти завдяки прямій текстурі волокон. Вони добре піддаються тонуванню.
Застосування слебів
Слеби дають можливість пізнати всю природну красу натурального дерева. Найчастіше масивний матеріал застосовується для виготовлення стільниць. Вони вписуються в інтер'єр кухні, офісного приміщення, вітальні.
Більш тонкі спили також знайшли цікаві варіанти застосування в процесі виготовлення меблів і предметів інтер'єру:
1. Столи кухонні і комп'ютерні, журнальні...
2. Сходові клітки, двері.
3. Потужні підвіконня.
4. Стильні вироби для ванної.
5. Дзеркала і полички.
6. Лампи і світильники.
Цей список не остаточний, його можна продовжувати і продовжувати.
Поетапне виробництво
Виробництво слепів, як і всіх будівельних матеріалів, складається з декількох важливих етапів, які перед початком роботи слід добре продумати. Неправильний підхід до вантаження, транспортування, зберігання та сушіння несприятливо позначається на якості продукції.
Навантаження з подальшим транспортуванням колод. Промислові підприємства при заготівлі слебів користуються спеціальною навантажувальною технікою і вантажівками, здатними перевозити великі вантажі. Якщо доводиться мати справу з одиничною колодою, досить буде використовувати лебідку з тросом і посилений причіп, серйозна спецтехніка не знадобиться.
Розпуск колоди на слеби зазвичай проводять в заводських умовах. Виробництво невеликих слебів схоже на виробництво дощок. Використовуються точно такі ж мобільні пилорами, але з однією різницею процесу роботи – у слебів не обробляються краї.
Сушка заготовлених слебів – це самий важливий завершальний етап виробництва. Треба дуже точно дотримуватися технології, щоб не допустити псування цінного матеріалу, коли замість слебів вийдуть дрова.
Сушка зазвичай проводиться професійними методами за допомогою вакуумних камер. Іноді використовують інфрачервоний метод обробки. Сушіння в природних умовах проводиться у разі наявності великих заготовок. Дошки укладають на відкритому повітрі штабелями, обов'язково зберігаючи між ними просвіти.
В останню чергу товсті плити з дерева обрізають, просочують спеціальними засобами, проводять шліфування. Маючи такий вигляд, слеби можуть виступати як окремий елемент або використовуватися в якості основи для виготовлення збірних виробів.
Купити спил, зріз, слеб дуба за порівняно низькою ціною можна від виробника прямо тут і прямо зараз.
Цікаві статті
-
Система класифікації пиломатеріалів
Розділ: Будівництво14/10/20198814 переглядів 1 LikedЗ 2019 року в Україні почали діяти нові стандарти класифікації лісо- та пиломатеріалів, які ґрунтуються на...Read more
-
Доска для опалубки
Розділ: Будівництво01/03/20205663 переглядів 2 LikedОптимальный размер и выбор доски для опалубки. Практические советыRead more
-
Види будівельного бруса – вибираємо грамотно і ефективно
Розділ: Будівництво16/03/20203358 переглядів 0 LikedСучасний будівельний ринок – це величезний вибір матеріалів, пропозицій і технологій від провідних виробників....Read more
-
Обрізна дошка - вибираємо матеріал, орієнтуючись на властивості і характеристики
Розділ: Будівництво16/03/20204601 переглядів 0 LikedЧим більше розвивається сучасне будівництво, тим більш якісними характеристиками відрізняються представлені на ринку...Read more
-
Дерев'яні паркани: види, особливості, плюси і мінуси
Розділ: Будівництво24/03/202011537 переглядів 0 LikedДерев'яні паркани - це екологічність, натуральність і стильність. При бажанні, при наявності смаку у господаря...Read more
Коментарі