Аккумуляторы

Аккумуляторы

HUSQVARNA BLi тримач Flexi
689,00 грн.
Есть в наличии
Корпус кріплення акумулятора BLi надає вам можливість адаптувати ремінь акумулятора FLEXI до проблем, з якими ви можете зіткнутися завтра. Це дозволить вам або транспортувати до трьох запасних акумуляторів, або перетворити ваш комплект адаптерів / роз'ємів в чистий акумуляторний комплект, коли бажана робота без кабелю .
HUSQVARNA Акумулятор BLi20
5 049,00 грн.
Нет в наличии
Акумулятор, призначений для домашнього використання, пропонує високу ємність для тривалого використання. Спеціально розроблений для використання з інструментом 100 серії Husqvarna, включаючи бензопили. Відмінне охолодження та інтуїтивний 3-світлодіодний індикатор заряду.
HUSQVARNA Акумулятор BLi30
8 499,00 грн.
Нет в наличии
Husqvarna BLi30 - це літій-іонна батарея потужністю 270 Вт-год для нерегулярного використання. Забезпечує чудовий час роботи та додаткову потужність для складних операцій, які, зазвичай, виконують акумуляторні вироби Husqvarna серії 300. Має 4-світлодіодний індикатор заряду і активне охолодження. Акумулятор може заряжатися до 600 разів.
HUSQVARNA Charger QC250
2 499,00 грн.
Есть в наличии
Зарядний пристрій Husqvarna QC250 – це швидкий 250 Вт зарядний пристрій для непостійного використання, ідеально підходить для акумуляторів Husqvarna BLi20 / 30. З активним охолодженням акумулятора та зручним дизайном. Також легко можна закріпити на стіні.
HUSQVARNA Ранцевий підвіс для акумулятора
3 499,00 грн.
Есть в наличии
Ергономічний ранцевий підвіс для перенесення акумулятора. Він дозволяє легко від'єднати або передавати акумулятори між користувачами, зберігаючи індівідуальне налаштування ранцевого підвіса.
Акумулятор HUSQVARNA BLi100
5 149,00 грн.
Нет в наличии
Дуже легкий акумулятор, призначений для роботи в будь-яких погодних умовах. Надійна конструкція дозволяє проводити до 1500 циклів зарядки. Особливість - активне охолодження та інтуїтивний світлодіодний індикатор заряду.
Зарядний пристрій HUSQVARNA QC500
5 299,00 грн.
Есть в наличии
Зарядний пристрій Husqvarna QC500 оптимізований для швидкої зарядки ранцевих акумуляторів Husqvarna, а також акумулятора BLi300. Потужність 500 Вт, з активним охолодженням акумулятора, заряджає акумулятори на 50% швидше, ніж наш зарядний пристрій QC330, скорочуючи час простою, тим самим підвищує продуктивність.
HUSQVARNA Ремінь для акумуляторів FLEXI
3 549,00 грн.
Есть в наличии
Розроблена для використання з акумуляторними продуктами Husqvarna, система акумуляторних ременів FLEXI ідеально підходить для комфортної та продуктивної роботи далеко від електричної розетки. Додаючи вагу на талію користувача, а не на руки, зменшує втому при тривалих роботах і сприяє більшій ефективності в роботі. Дозволяє легко носити запасні батареї, масло, воду та аксесуари, куди б ви не ходили. Надійна конструкція з високоякісних матеріалів, ремінь розроблений для гнучкості в використанні, комфорту та зручності. Комплект 1: Ремінь • Два тримачі акумулятора • Сумка для аксесуарів. Розроблено для користувачів, які хочуть мати запасні акумулятори та яким потрібно ходити до своєї робочої зони.