Тракторы садовые

Тракторы садовые

Трактор Husqvarna TS 138
70 349,00 грн.
Нет в наличии
TS 138 - зручний трактор, ідеально підходить для власників будинків, що мають сади невеликого та середнього розміру. Це ефективний трактор із боковим викидом, розумним дизайном та ергономікою. Має потужний двигун B&S Husqvarna Series з дроселем для легкого пуску, та зручною трансмісією, що працює від педалей. Можна доповнити колектором та заглушкою BioClip®.
Трактор Husqvarna TC 138L
77 999,00 грн.
Нет в наличии
TC 138L - зручний трактор, ідеально підходить для власників будинків, що мають сади невеликого та середнього розміру. Трактор, який пропонує чудове збирання скошеної трави і опалого листя, що забезпечує акуратні результати косіння. Просторий інтегрований колектор легко звільняється з місця водія. Оснащений потужним двигуном Husqvarna та гідростатичною трансмісією з важелем. Заглушка BioClip® та дефлектор для заднього викиду доступні як аксесуар.
Трактор Husqvarna TC 238TX
141 749,00 грн.
Нет в наличии
Трактор Husqvarna TC 238TX - потужний і комфортний трактор, розроблений для використання в садах середнього та великого розміру. Оснащений вбудованим колектором на 320 л, гідростатичною трансмісією з педальним керуванням, декою за низькою вібрацією. Керування системою BioClip® прямо з 15-дюймового сидіння класу люкс. Для вашого комфорту старт від ключа, світлодіодні ліхтарі та м'який обід керма.
Трактор Husqvarna TS 242TXD
136 499,00 грн.
Нет в наличии
Husqvarna TS 242TXD - це потужний та зручний трактор з боковим викидом із міцною декою ClearCut ™ , з розумним, зручним дизайном, розроблений для використання у середніх та великих садах. Гідростатична трансмісія, що керується педалями, та чавунний передній міст забезпечують легку, безперебійну роботу, а трансмісія з блокуванням диференціалу забезпечує чудове керування в слизьких умовах та схилах. Оснащений 15-дюймовим сидінням класу люкс, рульовим колесом з м'яким обідом, світлодіодними ліхтарями та пуском від ключа. Колектор та комплект BioClip® доступні в якості аксесуарів.
Трактор Husqvarna TC 242TX
158 119,00 грн.
Нет в наличии
Husqvarna TC 242TX потужний та зручний трактор, створений для роботи на садибних ділянках великого та середнього розміру. Обладнаний інтегрованим 320 л колектором для скошеної трави, педальним керуванням, гідростатичною трансмісією та низьковібраційним приводом. Доповнюють комфорт роботи можливість включення функції BioClip® прямо з розкішного 15" сидіння, LED-прожектори та кермо із м'яким ободом.