Тракторы садовые

Тракторы садовые

Трактор Husqvarna TC 238TX
162 999,00 грн.
Нет в наличии
Трактор Husqvarna TC 238TX - потужний і комфортний трактор, розроблений для використання в садах середнього та великого розміру. Оснащений вбудованим колектором на 320 л, гідростатичною трансмісією з педальним керуванням, декою за низькою вібрацією. Керування системою BioClip® прямо з 15-дюймового сидіння класу люкс. Для вашого комфорту старт від ключа, світлодіодні ліхтарі та м'який обід керма.
Трактор Husqvarna TS 242TXD
181 849,00 грн.
Нет в наличии

Husqvarna TS 242TXD - це потужний та зручний трактор з боковим викидом із міцною декою ClearCut ™ , з розумним, зручним дизайном, розроблений для використання у середніх та великих садах. Гідростатична трансмісія, що керується педалями, та чавунний передній міст забезпечують легку, безперебійну роботу, а трансмісія з блокуванням диференціалу забезпечує чудове керування в слизьких умовах та схилах. Оснащений 15-дюймовим сидінням класу люкс, рульовим колесом з м'яким обідом, світлодіодними ліхтарями та пуском від ключа. Колектор та комплект BioClip® доступні в якості аксесуарів.

Трактор Husqvarna TC 242TX
181 849,00 грн.
Нет в наличии
Husqvarna TC 242TX потужний та зручний трактор, створений для роботи на садибних ділянках великого та середнього розміру. Обладнаний інтегрованим 320 л колектором для скошеної трави, педальним керуванням, гідростатичною трансмісією та низьковібраційним приводом. Доповнюють комфорт роботи можливість включення функції BioClip® прямо з розкішного 15" сидіння, LED-прожектори та кермо із м'яким ободом.