Защита органов зрения

Защита органов зрения

Маска захисна Ultra Vision
639,00 грн.
Есть в наличии
Дана сітка зменшує видимість лише на 20% по всій площі порівняно зі стандартними сітками, які зменшують видимість на 30%. Також за рахунок нової форми сітка менше деформується та менше налипає води на неї. Підходить до шоломів захисних Classic, Functional та засобів захисту органів слуху.
Маска захисна протитуманна
639,00 грн.
Последние товары на складе
Протитуманна маска із полікарбонату та обробкою всередині проти запотівання. Стійка до подряпин. Підходить до шоломів Сlassic і Functional та засобів захисту органів слуху.
Окуляри захисні Sun Х
299,00 грн.
Есть в наличии
Захисні окуляри із стійкими до подряпин тонованими лінзами із захистом від УФ-проміння, для комфортної роботи в сонячну погоду. З оправою, що можна регулювати кут нахилу лінз та змінювати довжину дужок. Відповідають стандартам EN 166, ANSI Z87+.
Окуляри захисні Sun
259,00 грн.
Есть в наличии
Захисні окуляри із стійкими до подряпин тонованими лінзами із захистом від УФ-проміння, для комфортної роботи в сонячну погоду. Довжина дужок регулюється. Відповідають стандартам EN 166, ANSI Z87+.
Захисні окуляри, Yellow X
299,00 грн.
Есть в наличии
Захисні окуляри із стійкими до подряпин тонованими жовтими лінзами, для комфортної роботи за туманної погоди та у сутінках. З оправою, що можна регулювати кут нахилу лінз та змінювати довжину дужок. Відповідають стандартам EN 166, ANSI Z87+.