Подвески травокосилок

Подвески травокосилок

Підвіска травокосарки Balance X
3 449,00 грн.
Есть в наличии
Підвіска Balance X розподіляє навантаження по великій площі для додаткового комфорту, має широкі та м'яки лямки велику вентильовану задню пластину. Вона зменшує нанавантаження та розподіляє вагу між лівим і правим плечима та між стегном і спиною. Оснащена амортизаційною накладкою для стегна, яка має рухоме з'єднання, щоб можна було маневрувати травокосаркою з мінімальними рухами тіла, для зменшення навантаження на спину користувача. ЇЇ дуже легко налаштувати для найкращого прилягання за допомогою нагрудної пластини і поясного ременя. Екстренне відєднання допомагає швидко і безпечно від'єднати виріб від підвіски.
Підвіска травокосарки Balance 55
2 409,00 грн.
Есть в наличии
Ергономічна підвіска, яка оптимально розподіляє навантаження між плечима, грудьми та спиною. Широкі м’які лямки та широка задня панель зменшують навантаження на верхню частину тіла.Оснащена амортизаційною накладкою для стегна, яка має рухоме з'єднання, щоб можна було маневрувати травокосаркою з мінімальними рухами тіла, для зменшення навантаження на спину користувача.
Підвіска травокосарки Balance 35
2 069,00 грн.
Есть в наличии
Ергономічна підвіска рівномірно розподіляє вагу травокосарки на обидва плеча оператора. Наплічні ремні досить широкі і мають м'які вставки. Комплектується пластиною на стегна, що забезпечує максимальну свободу рухів оператора.
Підвіска травокосарки Standard
1 259,00 грн.
Есть в наличии
Розроблена для легких травокосарок та тримерів. Вдягається на два плеча, чим краще розподіляє навантаження, має функцію регулювання та оснащена м'якими наплічними вставками. Простий та ефективний механізм кріплення.
Підвіска травокосарки Balance 35B
2 069,00 грн.
Есть в наличии
Ергономічна підвіска, розроблена спеціально для використання з нашими акумуляторними травокосаркими. Вона оптимально розподіляє навантаження між плечима, грудьми та спиною.Широкі м’які лямки та широка задня панель зменшують навантаження на верхню частину тіла. Оснащена пластиною для стегна, яка має рухоме з’єднання, щоб можна було маневрувати тарвокосаркою з мінімальними рухами тіла, для зменшення навантаження на спину користувача.
Підвіска травокосарки Balance XB
3 449,00 грн.
Последние товары на складе
Дана підвіска для акумуляторних травокосарок, забезпечує велике полегшення для верхньої частини тіла та рук завдяки чудовому розподілу ваги між плечима, грудьми та спиною, а також від плечей до стегон. Оснащена насадкою для тримача акумулятора, щоб ви могли носити із собою один додатковий акумулятор.