Защита органов слуха

Защита органов слуха

Навушники захисні Gardener
6 199,00 грн.
Есть в наличии
Ці навушники розроблені для роботи в саду та інших робіт. Вони обладнані унікальними поліуретановими вставками, які забезпечують максимум простору для вух та надійно захищають від надмірного звукового навантаження на вухо оператора. Мають легку вагу та комфортний дизайн з широким оголів’ям для надійної і комфортної фіксації на голові, створюючи малий тиск на голову. Це створює комфорт при частому використанні. Можуть доукомплектовуватись захисною маскою.
Навушники захисні до шолома
679,00 грн.
Последние товары на складе
Ці навушники розроблені для оптимальної ергономіки та тривалого використання. Вони обладнані унікальними поліуретановими вставками, які забезпечують максимум простору для вух та надійно захищають від надмірного звукового навантаження на вухо оператора.
Навушники захисні з маскою
1 609,00 грн.
Есть в наличии
Використовуються для захисту під час скошування трави, зрізання живоплоту та прибирання за допомогою повітродувів. Щиток між маскою та обідком захищає від попадання дрібного каміння, крапель дощу чи скошеної трави. Маску можна придбати також окремо. Для підвищення безпеки може використовуватися разом із окулярами захисними.
Навушники захисні з маскою
1 609,00 грн.
Есть в наличии
Зручні навушники захисні, які снащені маскою Ultra Vison для оптимального пропускання світла. Щиток між маскою та обідком захищає від попадання дрібного каміння, крапель дощу чи скошеної трави. Маску можна придбати також окремо. Завжди використовуйте в поєднанні з захисними окулярами.