Шлемы защитные

Шлемы защитные

Шолом Technical
3 559,00 грн.
Последние товары на складе
Новий, міцний та легкий захисний шолом з захистом органів слуху. Нова, інноваційна система вентиляції створює комфортний температурний режим для вашої голови. Захисна сітчаста маска оновлена для кращого захисту вашого обличчя і, перш за все, надає відмінну видимість. Шолом виготовлений з Пластику високої міцності (ABS) та має захист від ультрафіолету. Вага шолома в комплекті складає 690 грам.
Шолом Functional
2 299,00 грн.
Есть в наличии
Шолом Functional має високий рівень можливостей для урахування індивідуальних потреб, ідеально підходить для лісового працівника, якому необхідний комфорт і ергономіка в повсякденній роботі. Він має 6-точковий ремінь безпеки для кращого комфорту та низького тиску на голову оператора. Шолом оснащений новою захисною сітчастою маскою, яка завдяки незначному перелому світла дає можливість чітко бачити наскрізь. Навушники мають оптимальну ергономіку для тривалого використання. Шолом виготовлений з Поліетилену високої щільності (HDPE) та має захист від ультрафіолету.
Шолом Classic
1 379,00 грн.
Есть в наличии
Шолом повністю обладнаний для роботи в лісі чи саду. З традиційним шеститочковим пластиковим ремнем і храповиком для регулювання, що регулюється однією рукою. Глибина ремня також регулюється в три ступені для індивідуальної підгонки. Засоби захисту слуху розроблені для оптимальної ергономіки. Захисна сітчаста маска виготовлена із металу, яка забезпечує хороший захист і гарну видимість.
Шолом Арбориста Spire Vent
3 789,00 грн.
Последние товары на складе
Шолом призначений для професійних Арбористів, який надає зручность та стиль під час роботи, не порушуючи безпеку та захист. Шолом Spire Vent легкий і добре провітрюється для максимального комфорту. Він має універсальну посадку та коліща з храповиком для легкого регулювання розміру. Також оснащений кріпленнями для використання ліхтаря, навушників і масок захисних. Сумісний з масками захисними серед них прозорий, дзеркальний та сонцезахисна (всі продаються окремо). Відповідає Європейському стандарту EN 12492 для роботи на висоті.